Appart avec Piscine privée proche Vélodrome et Metro

Apartmán

Marseille, Francie45 Ancien Chemin de Cassis, 13009

Orientační cena za noc pro 2 osoby~10 007 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 4 hosty
  • Rozloha: 80 m²
  • Bazén
  • Ložnice: 2

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~10 007 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O apartmánu

Appart avec Piscine privée proche Vélodrome et Metro nabízí ubytování v lokalitě Marseille. Venkovní bazén je otevřený sezónně.

„Apartmán se 2 ložnicemi“ nabízí 80 m² až pro 4 osoby. Fén je v tomto apartmánu. Vybavení zahrnuje také kuchyň nebo kuchyňský kout, lednici, mikrovlnnou troubu a varnou desku. K dispozici máte také balkon nebo terasu, klimatizaci, televizi a pračku. V tomto apartmánu máte výhled na zahradu.

Na místě najdete terasu. „Cathédrale des Saints-Traducteurs de Marseille“ leží 2 km od ubytování.

Vzdálenosti k vybraným místům

Kongresové centrum a výstaviště Marseille Chanot1,8 km
Stadion Orange Vélodrome1,9 km
Stanice metra Rond-Point du Prado2 km
Château Borély2,7 km vzdušnou čarou

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Apartmán

Ověřit, zda vyhovuje
Ověřit, zda vyhovuje
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte počet hostů a vyberte potřebné vybavení. Ověříme, zda toto ubytování splňuje vaše požadavky. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Apartmán se 2 ložnicemi

▾

Appart avec Piscine privée proche Vélodrome et Metro - vybavení

  • Klimatizace
  • Bazén
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Terasa

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 2 do 6 let · zdarma

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • anglicky
  • francouzsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 13209012593wf

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je letiště „Marseille Provence Airport“ od ubytování „Appart avec Piscine privée proche Vélodrome et Metro“?

Marseille Provence Airport se nachází 24,8 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Přečtěte si recenze apartmánu Appart avec Piscine privée proche Vélodrome et Metro nebo přidejte vlastní.

Podělte se o zkušenosti z pobytu v ubytování Appart avec Piscine privée proche Vélodrome et Metro. Napište, jak hodnotíte pokoj, čistotu a služby. Vaše recenze pomůže ostatním vybrat si ubytování.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Appart avec Piscine privée proche Vélodrome et Metro - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 4★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~10 007 Kč
Typická cena
~3 327 Kč

Dražší než 10 z 10 ubytování 4★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 4★ nebo obdobné úrovně: 262

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~10 007 Kč
Typická cena
~3 517 Kč

Toto ubytování je o 185 % dražší než typická cena této skupiny.

Ubytování 4★ nebo obdobné úrovně s bazénem: 32

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.