-Dorm Hostelworld Camp Backpackers-la girelle

Hostel

Marseille, Francie9 Rue Théophile Boudier, 13009

Orientační cena za noc pro 2 osoby~1 795 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 6 hostů
  • Rozloha: 100 m²
  • Ložnice: 1

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~1 795 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O hostelu

-Dorm Hostelworld Camp Backpackers-la girelle, ubytování v destinaci Marseille, přijímá hosty. Ubytování nabízí sdílenou kuchyň a sdílený lounge je na místě. V okolí ubytování je Château Borély (2 km). Stadion Orange Vélodrome (2,8 km) a Stanice metra Rond-Point du Prado (3,1 km) leží o kus dál. 29 km daleko je Letiště Marseille Provence. Zajištěno je bezplatné Wi-Fi.

Při 100 m² poskytuje „Smíšený společný pokoj“ ubytování pro 6 osob. V tomto pokoji poskytuje hostitel TV a klimatizaci. Vlastní koupelna se sprchou a bidetem je uvnitř. V ubytování je také kuchyň s lednicí, varnou deskou, troubou, mikrovlnnou troubou a myčkou nádobí. Kuchyňské nádobí, rychlovarná konvice nebo kávovar a toustovač jsou v ubytování. Jídelní část, pračka a vybavení pro grilování jsou v ubytování. Ručníky a ložní prádlo jsou připraveny v něm. Na výběr jsou 3 pokoje.

Vzdálenosti k vybraným místům

Stadion Orange Vélodrome2,8 km
Stanice metra Rond-Point du Prado3,1 km
Kongresové centrum a výstaviště Marseille Chanot3,5 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento hostel vašim potřebám?

Možnosti ubytování

Ověřit, zda vyhovuje
Ověřit, zda vyhovuje
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte počet hostů a vyberte potřebné vybavení. Ověříme, zda toto ubytování splňuje vaše požadavky. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Smíšený společný pokoj

▾

-Dorm Hostelworld Camp Backpackers-la girelle - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Všechny prostory nekuřácké

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Minimální věk hostů je 18 let.

Pobyt dětí není povolen.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Jazyky
  • anglicky
  • francouzsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je terminál trajektů „Pointe-Rouge“ od ubytování „-Dorm Hostelworld Camp Backpackers-la girelle“?

Terminál trajektů „Pointe-Rouge“ se nachází 2,8 km vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Marseille Provence Airport“ od ubytování „-Dorm Hostelworld Camp Backpackers-la girelle“?

Marseille Provence Airport se nachází 26 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 132 recenzí hostů je 8,3/10 . Přečtěte si recenze hostelu -Dorm Hostelworld Camp Backpackers-la girelle nebo přidejte vlastní.

Yulia04 - 2026
10/10
★★★★★

Výjimečný pobyt. Nejvíc jsme ocenili jejich přístup, protože působili skutečně jako rodina. Byli velmi laskaví a v jejich hostelu jsme měli pocit, jako bychom byli mezi svými. Za celý život se nám to líbilo takhle silně poprvé. Přejeme si, abychom si i při další návštěvě Francie mohli znovu rezervovat jejich hostel.

ℹ) Recenze -Dorm Hostelworld Camp Backpackers-la girelle nevyjadřují stanovisko marseille-hotel-finder.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

-Dorm Hostelworld Camp Backpackers-la girelle - srovnání cen

Marseille: porovnejte cenu s podobným ubytováním.

Jak si stojí cena tohoto ubytování?

Porovnaná ubytování bez uvedeného standardu: 172.

Toto ubytování
~1 795 Kčza noc pro 2 dospělé
Typická cena skupiny
~2 621 Kčza noc pro 2 dospělé

Přibližně o 31 % méně než typická cena této skupiny.

Co najdete za podobnou cenu?

Toto ubytování: ~1 795 Kč. Srovnání zahrnuje různé druhy a standardy ubytování.

~1 526 Kč - ~2 065 Kčv rozmezí ±15% ceny tohoto ubytování

  • Porovnaná ubytování78
  • Lépe hodnocená než toto ubytování1
  • S bazénem5
  • Se snídaní2
Nejvyšší hodnocení v porovnané skupiněChambre agréable avec jacuzzi
~1 924 Kč 9,3 / 10

Marseille: orientační ceny za noc pro 2 dospělé. Vyberte termín a ověřte cenu i dostupnost.

Jak porovnáváme ceny

Typická cena: polovina porovnaných cen je nižší a polovina vyšší. Ceny mohou platit pro různé termíny pobytu. Porovnáváme ubytování ze seznamu tohoto města ve stejné měně. Ve velkých městech vybíráme nejčastěji hodnocená ubytování.

Porovnáváme hodnocení ubytování s alespoň 50 recenzemi. Vybavení počítáme, pokud je uvedeno v datech.

Cenové rozpětí skupiny podobného standardu: ~898 Kč - ~19 094 Kč

Marseille - další ubytování

Porovnejte další ubytování v tomto městě.

Hostel

Appartement vue imprenable Vieux-Port et Notre Dame

Marseille

8,8
Skvělé443 hodnocení Booking.com

Appartement vue imprenable Vieux-Port et Notre Dame má sdílený lounge, přičemž Gare Saint-Charles je 1,3 km odtud. Kuchyň a pračka se ve všech studiích a apartmánech dají využívat.

~3 078 Kčza noc pro 2 osoby

Hostel

The People - Marseille

Marseille

8,3
Velmi dobré5 232 hodnocení Booking.com

The People - Marseille nabízí bar, sdílený lounge a klimatizaci, Vieux Port je odtud 900 metrů daleko. Kromě toho jsou v některých pokojích balkon a terasa.

~1 561 Kčza noc pro 2 osoby

Hostel

Vertigo Hostel

Marseille

7,5
Dobré3 736 hodnocení Booking.com

Vertigo Hostel je ubytování, které má restauraci, bar a terasu. Na místě jsou k dispozici sdílená kuchyň, minimarket a sdílený lounge.

~3 097 Kčza noc pro 2 osoby

Hostel

Auberge de Jeunesse HI Marseille Bois-Luzy

Marseille

7,9
Dobré562 hodnocení Booking.com

Kromě ubytování nabízí Auberge de Jeunesse HI Marseille Bois-Luzy také zahradu a terasu. Sdílená kuchyň, herna a místo na piknik jsou na místě. Snídaně v ubytování je kontinentální nebo formou bufetu.

~1 643 Kčza noc pro 2 osoby

Hostel

Balaena hébergement

Marseille

7,5
Dobré52 hodnocení Booking.com

V hostelu Balaena hébergement najdete sdílenou kuchyň, Pláž Plage de la Pointé Rouge leží 100 metrů odtud. Nabízí se snídaně kontinentální nebo formou bufetu.

~2 647 Kčza noc pro 2 osoby

Hostel

Auberge du Vieux-Port

Marseille

3,1
117 hodnocení Booking.com

V okruhu 1,3 km leží Muzeum evropských civilizací a Středomoří.

Bed and breakfast

Ô Balinais mini villa avec spa et piscine chauffée privative Marseille

Marseille

10,0
Naprosto výjimečné57 hodnocení Booking.com

Ubytování Ô Balinais mini villa avec spa et piscine chauffée privative Marseille má zahradu a terasu. Soukromý bazén, vířivka a terasa se v tomto pokoji dají využívat.

~6 857 Kčza noc pro 2 osoby

Prázdninový dům

La Bonne Etoile Marseille ! Hébergement romantique ! Jacuzzi et Piscine chauffée

Marseille

9,7
Naprosto výjimečné38 hodnocení Booking.com

Ubytování La Bonne Etoile Marseille ! Hébergement romantique ! Jacuzzi et Piscine chauffée poskytuje zahradu a terasu. Kromě toho jsou v tomto prázdninovém domě kuchyň, soukromý bazén a vířivka.

~6 862 Kčza noc pro 2 osoby

Prázdninový dům

Maison familiale neuve

Marseille

9,9
Naprosto výjimečné19 hodnocení Booking.com

Maison familiale neuve je ubytování a má terasu. Pračka, myčka nádobí a patio jsou v tomto prázdninovém domě. V okruhu 2,4 km leží Pláž Plage de la Lave.

~9 437 Kčza noc pro 2 osoby

Apartmán

Le Bougainvillier-Jacuzzi Jardin Clim Wifi Parking

Marseille

10,0
Naprosto výjimečné6 hodnocení Booking.com

Ubytování Le Bougainvillier-Jacuzzi Jardin Clim Wifi Parking poskytuje terasu. Kromě toho jsou v tomto apartmánu kuchyň, vířivka a pračka. 4 km od ubytování se nachází La Timone.

Vila

Villa de Charme avec Piscine, Marseille

Marseille

10,0
Naprosto výjimečné6 hodnocení Booking.com

Ubytování Villa de Charme avec Piscine, Marseille nabízí zahradu a terasu. V této vile můžete očekávat kuchyň, soukromý bazén a pračku. Parkoviště u ubytování i Wi-Fi jsou zdarma.

Apartmán

Appartement confortable avec accès rapide vieux port

Marseille

8,5
Skvělé17 hodnocení Booking.com

V ubytování Appartement confortable avec accès rapide vieux port můžete využívat zahradu a terasu. Hosté mají v tomto apartmánu balkon. V okolí leží Stanice metra Joliette (4,4 km).

~2 071 Kčza noc pro 2 osoby

Apartmán

appartement 120M2 plage des catalans

Marseille

10,0
Naprosto výjimečné1 hodnocení Booking.com

Mezi místy v okolí je Pláž Plage des Catalans (200 metrů). Kuchyň patří v tomto apartmánu do výbavy.

Apartmán

Carré Or Marseille Paradis

Marseille

9,1
Fantastické13 hodnocení Booking.com

1,2 km daleko je Stanice metra Rond-Point du Prado. Pračka a soukromý vchod se v tomto apartmánu dají využívat.

~2 790 Kčza noc pro 2 osoby

Posuňte pro další ubytování1 / 16

Orientační ceny za noc pro 2 dospělé. Přesnou cenu zjistíte po výběru termínu.

Hotely v dalších městech

Objevte ubytování v dalších destinacích.

Hotel

Hotel de Normandie

Lyon · Francie

7,0
Dobré2 950 hodnocení Booking.com

Zhruba 2 km od ubytování se nachází Confluence Museum. Snídaně podávaná v ubytování je kontinentální nebo formou bufetu.

~3 245 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

Atlantic Hotel - Free Parking

Sofie · Bulharsko

9,2
Fantastické480 hodnocení Booking.com

Atlantic Hotel - Free Parking má restauraci, zahradu a bar, přičemž Sofia Ring Mall je 1,7 km odtud. V některých pokojích a apartmánech ubytování nabízí vířivku, balkon a terasu.

~1 904 Kčza noc pro 2 osoby

Hostel

Safestay Athens Monastiraki

Atény · Řecko

7,8
Dobré2 852 hodnocení Booking.com

Safestay Athens Monastiraki je hostel, který má restauraci, bar a kulečník. Pro hosty jsou k dispozici sdílený lounge, klimatizace a terasa. Balkon se nachází v některých pokojích.

~2 071 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

Micra Anglia Boutique Hotel & Spa

Ándros · Řecko

9,5
Naprosto výjimečné274 hodnocení Booking.com

Micra Anglia Boutique Hotel & Spa má restauraci, tureckou lázeň a wellness centrum, přičemž Piso Gialia je 1 km odtud. Soukromý bazén se nachází v některých pokojích, apartmá a prázdninových domech.

~5 596 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

Kempinski Hotel Mall of the Emirates, Dubai

Dubaj · Spojené arabské emiráty

9,0
Fantastické8 352 hodnocení Booking.com

Ubytování Kempinski Hotel Mall of the Emirates, Dubai má fitness centrum, zahradu a restauraci. Krb je v některých pokojích a apartmá. Zhruba 3 km od ubytování se nachází Wild Wadi Waterpark.

~6 987 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

AHC Taksim Hotel-Special Class

Istanbul · Turecko

8,6
Skvělé2 337 hodnocení Booking.com

AHC Taksim Hotel-Special Class nabízí kavárnu, bezbariérový přístup a bezbariérové vybavení, Istanbul's lively Taksim Square je odtud 500 metrů daleko. Restaurace, bar a klimatizace se nacházejí v ubytování.

~2 173 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

Hotel Lunay

Antalya · Turecko

6,4
271 hodnocení Booking.com

Hotel Lunay má hernu, bazén a venkovní herní prvky pro děti, přičemž Antalya Aqualand je 1,9 km odtud. V místě ubytování jsou sdílený lounge, místo na piknik a bar.

~1 209 Kčza noc pro 2 osoby

Hostel

Studio41

Soul · Jižní Korea

9,0
Fantastické657 hodnocení Booking.com

Hosté mají v tomto studiu soukromý vchod. V samotném ubytování je klimatizace.

~2 485 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

Hotel Massis

São Paulo · Brazílie

8,0
Velmi dobré441 hodnocení Booking.com

Hotel Massis má saunu, fitness centrum a bazén, přičemž Pacaembu Stadium je 1,2 km odtud. Klimatizace, bar a restaurace jsou k dispozici. Snídaně, kterou ubytování podává, je formou bufetu.

~2 571 Kčza noc pro 2 osoby

Hostel

Arcadia Hostel Medellin

Medellín · Kolumbie

7,4
Dobré55 hodnocení Booking.com

Arcadia Hostel Medellin nabízí bar, vybavení pro grilování a hernu, Park Lleras je odtud 1 km daleko. Venkovní nábytek, terasa a sdílená kuchyň jsou na místě.

Prázdninový dům

Le studio

Grignan · Francie

9,5
Naprosto výjimečné41 hodnocení Booking.com

Le studio je ubytování a má zahradu a terasu. Pro hosty je v tomto prázdninovém domě soukromý bazén. Na místě je bezplatné parkoviště.

~2 969 Kčza noc pro 2 osoby

Apartmán

La Cage Village Naturiste

Cap d'Agde · Francie

9,6
Naprosto výjimečné17 hodnocení Booking.com

Hosté ubytování La Cage Village Naturiste mají k dispozici minimarket, aquapark a klimatizaci, Pláž Plage Naturiste je 5 minut chůze odtud. Ubytování nabízí terasu. Pračku a soukromý vchod v tomto apartmánu nebudete postrádat.

Posuňte pro další ubytování1 / 12

Orientační ceny za noc pro 2 dospělé. Přesnou cenu zjistíte po výběru termínu.