Hôtel du Rocher

Hotel

Marseille, Francie141 avenue de Lattre de Tassigny, 13009

Orientační cena za noc pro 2 osoby~2 372 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 4 hosty
  • Až 30 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Ložnice: 1

Pokoje a ceny

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~2 372 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O hotelu

Hôtel du Rocher nabízí ubytování v lokalitě Marseille. Některé pokoje mají sdílenou koupelnu.

V nabídce jsou pokoje. V některých najdete klimatizaci a vlastní koupelnu. K dispozici máte televizi a psací stůl v některých pokojích.

Připojení k Wi-Fi je zdarma a recepce funguje 24 hodin denně. Na místě je bezplatné parkoviště. Zavazadla můžete ponechat v úschovně ubytování.

K místu „Château Borély“ je to 3,2 km.

Vzdálenosti k vybraným místům

Musée d'art contemporain de Marseille2,3 km vzdušnou čarou
Cathédrale des Saints-Traducteurs de Marseille3,6 km vzdušnou čarou
Plages du Prado4,3 km vzdušnou čarou
Cassis15 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento hotel vašim potřebám?

Pokoje

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPosteleVlastní koupelnaKlimatizace
Dvoulůžkový pokoj Comfort s manželskou postelí214 m²Manželská postelAnoAno
Dvoulůžkový pokoj Comfort s oddělenými postelemi214 m²2 × Samostatná postelAnoAno
Rodinný pokoj (3 osoby)325 m²Samostatná postel, Manželská postel--
Rodinný pokoj (4 osoby)430 m²2 × Samostatná postel, Manželská postel--
Třílůžkový pokoj ve vedlejší budově se sdílenou toaletou a koupelnou312 m²Samostatná postel, Manželská postel--
Zobrazit další (1)Zobrazit méně
Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPosteleVlastní koupelnaKlimatizace
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí ve vedlejší budově – se sdílenou toaletou a koupelnou210 m²Manželská postel--

„-“ znamená nepotvrzenou informaci, nikoli chybějící vybavení.

Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte hlavní požadavky a porovnejte pokoje v ubytování Hôtel du Rocher. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat
Praktické otázky před výběrem ubytování

Vybavení v každém ubytování

  • ručníky

Dvoulůžkový pokoj Comfort s manželskou postelí

▾

Dvoulůžkový pokoj Comfort s oddělenými postelemi

▾

Rodinný pokoj (3 osoby)

▾

Rodinný pokoj (4 osoby)

▾

Třílůžkový pokoj ve vedlejší budově se sdílenou toaletou a koupelnou

▾

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí ve vedlejší budově – se sdílenou toaletou a koupelnou

▾

Hôtel du Rocher - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Recepce 24 hodin denně
  • Úschova zavazadel

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Za parkování na místě se neplatí.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Please note that breakfast has to be booked in advance.

Jazyk
  • francouzsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je letiště „Marseille Provence Airport“ od ubytování „Hôtel du Rocher“?

Marseille Provence Airport se nachází 26,8 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 419 recenzí hostů je 7,4/10 . Přečtěte si recenze hotelu Hôtel du Rocher nebo přidejte vlastní.

Guislaine05 - 2025
7/10
★★★★☆

Hotel nabízí dobrý poměr cena/výkon, asi 20 minut od centra města. Velikost koupelny byla v pohodě. Povlečení bylo čisté. Parkování je k dispozici, ale ne pro opravdu velká auta. Snídaně je levná, jednoduchá, ale dostačující. Supermarket je hned vedle.

ℹ) Recenze Hôtel du Rocher nevyjadřují stanovisko marseille-hotel-finder.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Hôtel du Rocher - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování bez uvedeného standardu

Toto ubytování
~2 372 Kč
Typická cena
~2 621 Kč

Levnější než 6 z 10 ubytování bez uvedeného standardu v tomto městě.

Porovnané ubytování bez uvedeného standardu: 170

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~2 372 Kč
Typická cena
~2 216 Kč

Toto ubytování je o 7 % dražší než typická cena této skupiny.

Ubytování bez uvedeného standardu s nepřetržitou recepcí a s rodinnými pokoji: 8

Za podobnou cenu

~2 016 Kč – ~2 728 Kč

  • Porovnaná ubytování 99
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 49
  • S bazénem 13
  • Se snídaní 11

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Les Appartements du Vieux Port

9,5/10 ~2 520 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování.