RockyPop Marseille Hôtel

60 Rue du Rouet, 13006 Marsylia, Francja

  • Do 9 osób
  • Do 80 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Sypialnie: 1

RockyPop Marseille Hôtel znajduje się 1,88 km od centrum. Obiekt oferuje klimatyzację, bezpłatne Wi-Fi oraz bar. Tutaj możesz obejrzeć zdjęcia, sprawdzić dostępne pokoje oraz ceny i dostępność.

Hotel RockyPop Marseille Hôtel mieści się w miejscowości Marsylia.

Wśród dostępnych pokoi powierzchnia dochodzi do 80 m². Największy pokój jest przygotowany dla dziewięciu osób i ma jedną sypialnię. Pokoje mają klimatyzację. Niektóre pokoje mają prywatną łazienkę. Na terenie obiektu można skorzystać z prywatnego parkingu, tarasu i ogrodu.

Podczas pobytu można zagrać w tenisa stołowego.

Stacja metra Castellane leży 500 m od obiektu.

Odległości do wybranych miejsc

  • Stacja metra Castellane500 m
  • Stacja metra Rond-Point du Prado1,6 km
  • Lotnisko Marseille Provence24 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~537 zł

Wybór pokoi

Pokój Dwuosobowy typu Superior

  • prywatna łazienka
  • balkon
  • klimatyzacja

2 osoby24 m²prywatna łazienka

RockyPop Marseille Hôtel - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • parking na terenie obiektu
  • klimatyzowane pokoje
  • pokoje dla rodzin
  • całkowity zakaz palenia
  • restauracja
  • bar
  • sprzątanie codzienne

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Łóżeczko dziecięce - dla dzieci w wieku 0–2 lat · bezpłatnie

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

The property will send you a secure link to pay the deposit by credit card.

Reception opening times: Monday to Sunday and French public holidays: 07:00 to 20:00.

Please note that baby bed is subject to availability and has to be confirmed by the property.

A daily cleaning service is possible at an additional cost.

This cost will vary depending on the size of the apartment and the length of your stay.

Please note that bedding preferences are subject to availability and cannot be guaranteed.

Different policies apply for reservations of more than 5 rooms.

Contact the property directly for details.

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośbę możesz wpisać w polu 'Życzenia specjalne' albo przekazać bezpośrednio obiektowi, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Goście poniżej 18. roku życia mogą zameldować się wyłącznie z rodzicem lub oficjalnym opiekunem.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „RockyPop Marseille Hôtel”?

Zameldowanie: od 15:00. Wymeldowanie: od 01:00 do 12:00.

Czy RockyPop Marseille Hôtel oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „RockyPop Marseille Hôtel” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „RockyPop Marseille Hôtel”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 9 osób.

Czy RockyPop Marseille Hôtel ma restaurację lub oferuje śniadanie?

Na miejscu działa restauracja.

Czy RockyPop Marseille Hôtel ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Czy RockyPop Marseille Hôtel ma udogodnienia dla osób z ograniczoną mobilnością?

Co najmniej jedna opcja ma prysznic bezprogowy.

Gdzie znajduje się RockyPop Marseille Hôtel?

Obiekt znajduje się w miejscowości Marsylia.

RockyPop Marseille Hôtel na mapie: Marsylia

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o RockyPop Marseille Hôtel

Średnia ocena z 808 opinii na Booking.com to 9/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Denis 07 - 2026
10/10

Wyjątkowy hotel, położony niedaleko centrum miasta, zrobił na nas bardzo dobre wrażenie. Obsługa była niezwykle pomocna i życzliwa, a pokój okazał się przestronny oraz czysty, z wygodnym łóżkiem. Śniadanie oferowało dobry wybór jedzenia i napojów. Całość miała nieco inny klimat niż większość hoteli, ale była dobra.

ℹ) Opinie gości RockyPop Marseille Hôtel nie stanowią oceny serwisu marseille-hotel-finder.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10