Vieux Port Appartement Maritime de 72m² et balcon

45 rue Vacon, 13001 Marseille, Francie

  • Až pro 5 hostů
  • Až 72 m²
  • Ložnice: 2
  • Parkování

Ubytování Vieux Port Appartement Maritime de 72m² et balcon má stránku, na které je možné prohlédnout si fotografie, zobrazit dostupné pokoje a zkontrolovat ceny a dostupnost. V ubytování hosté najdou bezplatné Wi-Fi, rodinné pokoje a klimatizaci. Vzdálenost do centra je 425 m.

Ve městě Marseille se nachází apartmán Vieux Port Appartement Maritime de 72m² et balcon.

K vybavení ubytování patří kuchyň a pračka. Hosté mohou využít parkoviště a Wi-Fi. Celková plocha je 72 m². Uvnitř jsou dvě ložnice. Pobyt je možný až pro pět osob. V ložnicích se nacházejí manželská postel a samostatná postel.

Hosté mohou během pobytu potápět se, vyrazit na pěší túru nebo hrát golf.

Vzdálenosti k vybraným místům

  • Středomoří1,6 km
  • La Timone2,9 km
  • Letiště Marseille Provence23 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Nabídka pokojů

Apartmán se 2 ložnicemi

  • vlastní koupelna
  • kuchyň
  • balkon

5 osob72 m²vlastní koupelna

Vieux Port Appartement Maritime de 72m² et balcon - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Místo pro parkování
  • Klimatizované pokoje
  • Pokoje pro rodiny
  • všechny prostory nekuřácké

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd
OdjezdDo

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 190.00 EUR.

Způsob platby kauce: cash.

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 3 let · zdarma

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

Please note that the owner comes personally to welcome you and guide you !

Please note that the owner comes personally to welcome you and guide you !

Please contact Vieux Port Appartement Maritime to make a check in appointment at least 24 hours in advance.

If there is no feedback from the guest, in this meantime, the partner would cancel the booking.

A EUR 30 fee applies if you arrive after 19:00, or check out before 8:00.

Guests must show a photo ID at check-in.

The apartment is situated on an upper floor without a lift.

The use of air conditioning is charged extra per stay according to consumption and without sales margin.

Any late arrival after 1 hour from the indicated check-in time when booking will incur a charge of EUR 15 per hour.

The cleaning has to be done by the customer.

In case of cleaning not well done, additional fees will be charged.

Please inform Vieux Port Appartement Maritime de 72m² et balcon 24h in advance of your expected arrival time.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Spravováno soukromým hostitelem

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 13201008142MX
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Vieux Port Appartement Maritime de 72m² et balcon“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 13:30. Odhlášení: do 10:30.

Je u objektu „Vieux Port Appartement Maritime de 72m² et balcon“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Vieux Port Appartement Maritime de 72m² et balcon“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Vieux Port Appartement Maritime de 72m² et balcon určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 5 hostů.

Nabízí Vieux Port Appartement Maritime de 72m² et balcon vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Kde se nachází Vieux Port Appartement Maritime de 72m² et balcon?

Ubytování se nachází ve městě Marseille.

Vieux Port Appartement Maritime de 72m² et balcon na mapě: Marseille

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Vieux Port Appartement Maritime de 72m² et balcon

Průměrné hodnocení z 38 recenzí na Booking.com je 8,5/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Vieux Port Appartement Maritime de 72m² et balcon zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na marseille-hotel-finder.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10